ZÁBAVA

Sport, zábava i relax

To vše a nejen to najdete poblíž. My jsme pro vás vybrali jen zlomek. V našem okolí se pořád něco děje. Ať už to jsou velmi známe tradiční Slezské dny, Gorolské slavnosti, Festival na Pomezí a spousta jiných příležitostných akcí a slavností.

Cyklostezka údolím Lomné je využívaná cyklisty, návštěvníky i obyvateli údolí Lomné. V zimním období je možné cyklostezku využívat jako běžeckou trasu.


Sportovní areál Mosty u Jablunkova je areál se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony je atraktivní jak svou rozmanitostí tak cenami.


Ski areál Kempaland Lyžařské středisko Kempaland se rozprostírá v nadmořské výšce 571 metrů nad mořem. Přijďte si zalyžovat na východ republiky, sjezdovku o délce 600 metrů.

A co Lomná, kolik se tam toho našlo? Chystám se v sobotu.


Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure.


Jedinečné spojení akce, zábavya adrenalinového sportu v přírodním prostředí -nabízime udržovaný areál a špičkovou výbavu.

Rodinná stáj nabízí celoroční projížďky koňským spřežením.Nacházíme se v obci Dolní Lomná, která leží v malebném údolí Těšínských Beskyd, v Moravskoslezském kraji.


Koupaliště Amerika s venkovním bazénem, malý bazén, travnatý povrch pro slunění. Tobogan, lanové centru.


18 jamkové mistrovské hřiště právem náleží mezi TOP 10 Českých golfových hřišť a je vyhledávaným hřištěm profesionály, náročnými i méně zkušenými hráči. Každý rok zde probíhají turnaje ČGF.